KategórieNovinky

Prírodné výživové doplnky DuoLife

Milí priatelia.

Do našej ponuky sme zaradili špičkové plne prírodné výživové doplnky DuoLife, špeciálne vyrobené pre zlepšenie zdravia a psychickej kondície človeka. Sú to vysoko kvalitné výživové doplnky vyvinuté špičkovými expertami na biológiu, farmakológiu, medicínu a prírodné liečiteľstvo, ktorý sami žijú zdravým životným štýlom. Produkty DuoLife boli vyvinuté tak, aby spájali čistotu a múdrosť prírody s najmodernejšími poznatkami modernej medicíny a zároveň zodpovedali potrebám moderného a aktívneho človeka.

Vďaka prepracovanému výrobnému procesu spĺňajú produkty DuoLife aj tie najprísnejšie kvalitatívne normy a požiadavky EÚ. Ich výnimočná kvalita spočíva aj v tom, že kvalita je dôsledne dodržiavaná už od výberu semiačka až po výsledný produkt na stole zákazníka. To zahŕňa okrem iného:

  • Čistota prostredia – dôsledný výber prírodných plantáží v najčistejších častiach sveta na pestovanie plodov použitých na výrobu
  • Kvalita zložiek – ekologické pestovanie plodov, striktne bez GMO, pesticídov a herbicídov
  • Komplexnosť zložiek – Vo výrobkoch je zachované celé biologické pozadie hlavných terapeutických látok. Používajú sa len kompletné organické zložky, tak ako sa vyskytujuú prirodzene v prírode spolu s ich biologickým pozadím.
  • Bez akýchkoľvek konzervačných látok
  • Bez ošetrenia ultravysokými teplotami
  • Paskalizácia – stabilizácia produktu pod vplyvom vysokého tlaku a pri nízkej teplote. Tento proces zabezpečuje zdravotnú bezpečnosť produktu bez zmeny jeho parametrov a pri zachovaní jeho prirodzených vlastností.
  • Sklenený obal – 100% prirodzený sklenený obal zabezpečuje, že obsah nereaguje s obalom. Obal je vyberaný tak, aby bol najlepšou ochranou výrobku.

Výsledkom tohto procesu sú plne prírodné výživové doplnky DuoLife s výnimočnou účinnosťou a presne také ako potrebuje organizmus človeka.

Vyberte si z našej ponuky v našom e-shope tu: https://planetanatur.sk/eshop/duolife/ alebo v našich kamenných predajniach v OC Centro Nitra alebo na Kadnárovej 4 v Bratislave. Tešíme sa na vašu návštevu. Radi vám poradíme pri výbere toho správneho produktu pre vás.