Systém zliav na potraviny v Eshope a kamennom obchode:

  • Pri nákupe nad 80 EUR – 3 %
  • Pri nákupe nad 170 EUR – 5 %
  • Pri nákupe nad 350 EUR – 8 %

Špeciálne zľavy:

V prípade, že ste členom klubu Elementy zdravia máte nárok na zľavu 10% na nákupy v našom e-shope. Viac o členstve v klube Elementy zdravia sa dozviete na stánkach klubu Elementy zdravia. Pre uplatnenie tejto zľavy je nutná registrácia (vytvorenie účtu) na našej stránke www.planetanatur.sk ako člena klubu Elementy zdravia a overenie členstva v klube pred vytvorením objednávky.

 

Upozornenie: Na vybrané produkty sa neuplatňuje žíadna z vyššie uvedených zliav. Takéto produkty majú v ich popise uvedené, že sa na ne neuplatňujú žiadne zľavy (text: “Na cenu produktu sa nevzťahujú žiadne zľavy.”). Medzi takéto produkty patria výrobky DuoLife, Green Ways, darčeková poukážka a už zľavnený tovar (zľavy sa nekumulujú). Nákupná cena takýchto produktov sa nezarátava ani do hodnoty nákupu pre výpočet zľavy na rodinný nákup, ktorá je popísaná vyššie. 

 

Bezplatná doprava

Pri sumárnej cene nakúpeného tovaru nad 99 EUR máte nárok na poštovné vrámci Slovenska zdarma (netýka sa hmotnostného príplatku za každý balík s hmotnosťou nad 10kg).