Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v predajni Planeta Natur na Sabinovskej 10 v Bratislave alebo si ho môžete nechať zaslať na dodaciu adresu niektorým z nasledovných spôsobov dopravy:

  • Kuriérskou službou s platbou na účet vopred (za poplatok 4,50 EUR s DPH)
  • Kuriérskou službou s platbou na dobierku (za poplatok 5,30 EUR s DPH)
  • Doručením do vybraného Parcelshopu/Balíkomatu s platbou na účet (za poplatok 4,50 s DPH)

Pri objednávke s dopravou kuriérskou službou bude v prípade, že hmotnosť zásielky prekročí 10kg, k cene zásielky pripočítaný hmotnostný príplatok vo výške 3 EUR.

Výška poplatku za kuriérsku službu sa odvíja od sumárnej ceny nakúpeného tovaru – pri nákupe nad 99 EUR za dodanie tovaru neplatíte.

 

Platobné podmienky

Pri platbe na dobierku kupujúci zaplatí za tovar v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Táto služba je spoplatnená sumou podľa cenníku uvedeného vyššie.
 
Pri platbe na náš účet v banke je vždy potrebné po odoslaní objednávky počkať na vystavenie faktúry, keďže hodnota a obsah objednávky sa môže počas vybavovania zmeniť z viacerých dôvodov (napr. objednaný tovar aktuálne nie je na sklade, objednaný tovar sa predáva na váhu). Faktúru za objednávku je potrebné uhradiť prevodom na náš účet uvedený vo faktúre, pričom je potrebné uviesť Variabilný symbol, ktorý zákazník získa po odoslaní objednávky. Objednaný tovar bude zákazníkovi odoslaný po prijatí úhrady zaň na našom účte. Doručenie tovaru do Parcelshopu/Balíkomatu sa uskutočňuje na základe platby vopred na účet na základe faktúry.
 
Doklad k nákupu bude súčasťou každej objednávky. Kupujúci obdrží doklad o zaplatení na e-mail uvedený v objednávke alebo osobne pri doručení tovaru.
 

Podmienky vrátenia tovaru a reklamačný poriadok je upravený v obchodných podmienkach.