Už nemusíte strácať čas zdĺhavým hľadaním vhodných produktov v regáloch či čakaním na pokladni. Využite našu donášku potravín a vyberte si z našej pestrej ponuky. Potraviny domov Vám doručíme už za pár dní starostlivo zabalené. Ušetrený čas môžete efektívne využiť na svoje záľuby či na nájdenie ideálneho receptu na Vašu ďalšiu kulinársku špecialitu.

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

Právo na zdravý a šťastný život máme všetci. V PLANETE NATUR máme náročné štandardy na kvalitu produktov, ktoré ponúkame a našim cieľom je ponúkať iba výrobky vysokej kvality. Navyše náš personál je vždy pozitívne naladený a pripravený Vám odpovedať na každú otázku. 


BIO, VEGAN, VEGETARIÁN?

Hľadáte chutné a zároveň zdravé potraviny na prípravu Vašich obľúbených pokrmov?

Či už patríte medzi vegánov, vegetariánov alebo nadšencov pre zdravé stravovanie, z našej pestrej ponuky produktov si určite vyberiete.

Dávame si záležať na kvalite našich ponúkaných produktov.

 

ČO U NÁS NÁJDETE?

Nájdete u nás širokú ponuku bio potravín. Našu ponuku tvoria aj obilniny, ovocie, zelenina, rôzne pochutiny, nápoje a ďalšie potraviny.

 

V našom sortimente nechýba ani prírodná kozmetika a drogéria. Taktiež si môžete vybrať produkty z našej prírodnej lekárne, či už sú to čaje, vitamíny či ďalšie doplnky.

 

PODĽA ZDRAVOTNÝCH ŤAŽKOSTÍ

Trápia Vás nepríjemné bolesti a zdravotné problémy? V našej ponuke máme množstvo účinných produktov na problémy spojené s dýchacími cestami, nespavosťou, nadváhou, trávením a mnohé ďalšie.

Taktiež u nás nájdete produkty na podporu kostí a kĺbov, vlasov i na posilnenia imunitného systému.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Navštíviť nás môžete na kamenných pobočkách v Bratislave na Sabinovská 10,  821 02 alebo v Nitre v OC CENTRO, Akademická 1/A, 949 01. Tešíme sa na Vás.