Ako sa stať členom klubu DuoLife

Vstup do klubu je veľmi jednoduchý, stačí spraviť prvý registračný nákup cez registračný (partnerský) link a ste v klube DuoLife. Váš prvý nákup je so zľavou do 20%, ale od jeho hodnoty závisia vaše ďalšie zľavy, darčeky a výhody klubu DuoLife.

Ak nakupujete do cca 100€ (249 BODOV) registrujete sa ako PREFEROVANÝ ZÁKAZNÍK a produkty nakupujete so zľavou do 20%.

Ak chcete produkty DuoLife nakupovať pravidelne, alebo robíte väčší nákup, odporúčame sa registrovať ako ČLEN KLUBU DUOLIFE (CLUB MEMBER), pretože člen klubu DuoLife má prvý nákup so zľavou do 20%, ale každý ďalší so zľavou do 40%, získava darčeky, produktovú poradňu, možnosť zúčastniť sa webinárov o zdraví atď.

PODMIENKA

  • PRE ČLENA KLUBU (CLUB MEMBER): Váš prvý nákup cez registračný link za min. 250 BODOV = cca 100-150€. Body vidíte nižšie v cenníku. Registračné ceny sú v oranžovom stĺpci v cenníku. Po tejto prvej objednávke máte klubové ceny (viď zelený stĺpec v cenníku)
  • PRE PREFEROVANÁHO ZÁKAZNÍKA: stačí kliknúť na registračný link a urobiť váš prvý nákup (vaše zlacnené ceny môžete vidieť nižšie v cenníku – oranžový stĺpec). Ak by ste časom spravili nákup za 250B môžete zmeniť úroveň členstva na ČLEN KLUBU

BODY

  • Nájdete nižšie v cenníku
  • Každý produkt má svoju vlastnú bodovú hodnotu

INFORMÁCIE

  • Tovar odosiela dodávateľ po uhradení objednávky
  • Ako člen klubu si nakupujete kedy chcete a koľko chcete, nie sú stanovené žiadne minimálne mesačné odbery

DOPRAVA

  • Ak chcete využiť akciovú dopravu za 1€, vyberte si po zadaní hlavnej objednávky ešte jeden produkt zo zoznamu v SEKCII PRÉMIÍ.

*Členom klubu DuoLife môže byť každá FO a PO staršia ako 18 rokov. Presné informácie nájdete priamo na webe dodávateľa po kliknutí na registračný link. Z klubu DuoLife môžete kedykoľvek odísť. Po vstupe nemáte voči Klubu Duolife žiadne záväzky. V prípade, že vaše konto nebude aktívne 1 rok, členstvo v klube zaniká. V Klube Duolife nie sú žiadne poplatky. 

POSTUP

*kliknete si na registračný link a podľa prvej výšky nákupu pokračujte buď ako člen klubu, alebo preferovaný zákazník (viď cenník a stĺpec body) 

*vypíšte osobné údaje 

*v obchode zvoľte produkty

*body nájdete pri produktoch s označením P (point) 

*v ďalšom kroku objednávky si v sekcii PRÉMIÍ  vyberte zo zoznamu produktov pod hlavným košíkom a vaša doprava bude za 1€

*pre rýchle dodanie si zvoľte platbu kartou a GLS kuriéra 

*po odoslaní objednávky spravte úhradu

*potvrďte aktiváciu účtu cez email