KategórieNovinky

Produkty tradičnej čínskej medicíny

Milí priatelia.

Tradičná čínska medicína (TČM) je alternatívny prístup k starostlivosti o zdravie človeka založený na celostnom prístupe k človeku, prírodných produktoch a na teórii, ktorá sa vyvíjala niekoľko tisíc rokov na základe pozorovania ľudského tela a jeho reakcií na vonkajšie vplyvy. U nás je známa hlavne vďaka akupunktúre, masážam a podobne. Poskytuje však oveľa širšie možnosti, ktoré zahŕňajú diagnostiku zdravotného stavu človeka a podporu jeho samoliečby. Je alternatívou k západnej medicíne založenej na vedeckých výskumoch. Prax ako aj vedecké výskumy realizované v ostatných desťročiach potvrdzujú jej účinnosť.

Do našej ponuky sme pridali rôzne TČM produkty, ktoré vám určite uľahčia prirodzenú starostlivosť o vaše zdravie aj duševnú pohodu. Sú to najmä:

  • Bylinkové zmesi (wany)
  • Sirupy
  • Oleje

Bylinky použité na prípravu nami ponúkaných TČM produktov sú pestované pod dohľadom štátu v pre ne prirodzenom prostredí a majú kontrolovaný pôvod.

Hoci TČM produkty v našej ponuke nie sú synteticky vyrábané lieky, je potrebné ich výberu venovať náležitú pozornosť a poradiť sa s odborníkom na Tradičnú čínsku medicínu.

Vyberte si z našej ponuky v našom e-shope tu: https://planetanatur.sk/eshop/tcm/ alebo v našich kamenných predajniach v OC Centro Nitra alebo na Kadnárovej 4 v Bratislave. Tešíme sa na vašu návštevu. Radi vám poradíme pri výbere toho správneho produktu pre vás.