V našom eshope vám ponúkame čo najviac prírodné, prípadne šetrne spracovávané potraviny podporujúce vaše zdravie. Sú medzi nimi aj BIO, bezlepkové (bezgluténové), bez pridaného cukru, vegánske (a teda aj vegetariánske) a iné zdraviu prospešné potraviny pre váš zdravší život ohľaduplnejší k životnému prostrediu.
Zobrazených 1–12 z 1229 výsledkov
-
Ajurvédska káva Brahmi mandlová 50g
6,53 €Brahmi ajurvédska káva – prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, proti stresu a jeho následkom na trávenie, efektívne učenie – káva bez kofeínu.
-
-
Zľava!
ALFALFA na klíčenie 120g BIO Sonnentor
Original price was: 3,36 €.1,68 €Current price is: 1,68 €.Alfaalfa bio
Zľava z dôvodu končiacej sa doby expirácie. Len do vypredania zásob. -
-
-
Alsan Margarín Alsan BIO 250g
2,67 €Lahodný rastlinný margarín. Výborná alternatíva masla. Je vhodný na pečenie, varenie alebo len tak na chlieb. Margarín je vyrobený bez stužených tukov. Obsah tuku 80%.
-
Alsan Margarín Alsan S 250g
2,14 €Rastlinná alternatíva živočíšneho masla. Je vhodné na pečenie, varenie alebo natieranie na chlieb či pečivo. Obsah tuku 80%.
-
AMARANT 500g Bio
3,50 €Vyznačuje sa vysokým obsahom kvalitných bielkovín najmä esenciálnu aminokyselinu lyzín. Neobsahuje lepok. Neobsahuje jednoduché cukry a preto má vysoký glykemický index a je vhodný pri diabetickej diete.
-
Amarant 500g BIO Country life
3,70 €Zľava z dôvodu končiacej sa doby expirácie. Len do vypredania zásob. -
Amaranthové sušienky 150g
1,53 €Zľava z dôvodu končiacej sa doby expirácie. Len do vypredania zásob. -
Amarantové plátky 100g BIO
1,44 €Chrumkavé bezlepkové plátky s amarantom, kukuricou, ryžou a hrachom, dosolené a len veľmi jemne dosladené. Amarantové plátky sú vhodné ako náhrada pečiva vždy, keď nemáte k dispozícii čerstvý chlieb. Výborné sú napríklad s medom a škoricou.
-
Amarantové sušienky carob 150g
1,59 €Amarantové sušienky karobové s ryžovým sirupom.