Záleží nám na Vašom zdraví. V našej ponuke nájdete množstvo kvalitných a čerstvých potravín, ktoré už netrpezlivo čakajú na svojho nového majiteľa. Dbáme na prísne hygienické štandardy a našu ponuku v bio / vegan obchode pravidelne rozširujeme.

KDE NÁS NÁJDETE?

Navštívte nás na našej kamenej predajni, kde Vás vždy s úsmevom obslúžime a poradíme Vám s výberom.

Bio obchod Bratislava

Sabinovská 10,  821 02 Bratislava

 

Otváracie hodiny:

pondelok a piatok: 9:00 – 17:00

utorok – štvrtok: 9:00 – 18:00

sobota – nedeľa: zatvorené.

obedná prestávka: 12:30 – 13:00

 

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?

Právo na zdravý a šťastný život máme všetci. V PLANETE NATUR máme náročné štandardy na kvalitu produktov, ktoré ponúkame a našim cieľom je ponúkať iba výrobky vysokej kvality. Navyše náš personál je vždy pozitívne naladený a pripravený Vám odpovedať na každú otázku. 


BIO, VEGAN, VEGETARIÁN?

Hľadáte chutné a zároveň zdravé potraviny na prípravu Vašich obľúbených pokrmov?

Či už patríte medzi vegánov, vegetariánov alebo nadšencov pre zdravé stravovanie, z našej pestrej ponuky produktov si určite vyberiete.

Dávame si záležať na kvalite našich ponúkaných produktov.

 

ČO U NÁS NÁJDETE?

Nájdete u nás širokú ponuku bio potravín. Našu ponuku tvoria aj obilniny, ovocie, zelenina, rôzne pochutiny, nápoje a ďalšie potraviny.

 

V našom sortimente nechýba ani prírodná kozmetika a drogéria. Taktiež si môžete vybrať produkty z našej prírodnej lekárne, či už sú to čaje, vitamíny či ďalšie doplnky.

 

PODĽA ZDRAVOTNÝCH ŤAŽKOSTÍ

Trápia Vás nepríjemné bolesti a zdravotné problémy? V našej ponuke máme množstvo účinných produktov na problémy spojené s dýchacími cestami, nespavosťou, nadváhou, trávením a mnohé ďalšie.

Taktiež u nás nájdete produkty na podporu kostí a kĺbov, vlasov i na posilnenia imunitného systému.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Navštíviť nás môžete na kamenných pobočkách v Bratislave na Sabinovská 10,  821 02 alebo v Nitre v OC CENTRO, Akademická 1/A, 949 01. Tešíme sa na Vás.